Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

Prestopanje v Amsterdamu

Dodan: 24.01.18 @16:43:58

Smarty1704

Registriran uporabnik

Zapečkar

Pozdravljeni!

Poleti nameravam odleteti v Dublin z KLM.

Let je pestopni venice marco polo-Schipol-Dublin. Oba leta bosta izvršena s strani KLM.

Sedaj me zanima: Ali mi bodo že na check in v benetkah dali boarding pass za oba leta ali bom moral ponovno na self service check in v Schipolu. 

Ali bo potrebno checkirano prtljago ponovno checkirati glede na to da letim z isto druzbo.

Ali na Schipolu nato sledim tablam transfer ali grem avtomatsko do gata.(Kam te pripeljejo table Transfer)

Ali imate kaksne druge predloge za let v dublin s primerljivo ceno!

Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem.

LP

0     0

irska

Gost

Zdravo,

mi smo v Dublin leteli iz Zadra z Ryanairom, pa Aer Lingus leti iz Pule in Benetk tudi direktno. To sta obe sicer nizkocenovni liniji. Nisem gledala cen, glede na to, da letiš poleti, bi znal najdt kako precej ugodno variatno.

Glede tvojih vprašanj:

Glede na to, da letiš z isto družbo, boš v Benetkah vse uredil (check-in in boarding pass do Dublina) in tudi prtljago oddaš tam ter jo pobereš v Dublinu. Na šalterju povejo, da gre tvoja partljaga do končne postaje.

Ja, ko prideš v AMS, potem ne greš na baggage claim/exit ampak na transfer in tako prideš do trgovinic in pač notranjega prostora, kjer so gati. Najdeš tablo, kjer so napisani vsi odhodi in gati in potem najdeš svoj gate, sicer pa vedno lahko koga od osebja vprašaš, kje si oziroma kam moraš.

Srečno pot, Irska je krasna !

0     0

Robin

Registriran uporabnik

Turist

Živijo

Prtljago boste dobili v Dublinu in tudi oba vstopna listka. V Amsterdamu sprva sledite napisu TRANSFER, nato pa (če ne bo na vstopnem listku že pisalo pri katerih vratih je odhod) pa pogledate na monitor in bo tam pisalo. Če pa je dolg postanek, pa bo pisalo kdaj bo številka odhodnih vrat vpisana.

Pa srečno pot. Robin

0     0

ojoj

Gost

Če sta vezana leta in to oba s KLM, potem sčekiraš prtljago v Benetkah, v Amsterdamu greš direktno na ustrezni "gate" (no, če je čas in denar, vmes še na malico in pir), najbrž bo vse šlo iz istega terminala, ker so Benetke, Amsterdam in Dublin vsi v Schengenu, tako da bodo tudi "gati" najbrž blizu skupaj, v Dublinu pa pobereš prtljago in greš na pir.

0     0

Pineapple

Registriran uporabnik

Glede na to, da je Smarty dobil odgovor, upam, da ne bom zameril, če še jaz za svoj primer vprašam.

Letim na Heathrow. Tam imam layover 11ur. Ker gre za nočni čas, sem si bookiral sobo ob letališču. Ali se v tako dolgih povezovalnih letih (British + Iberia Operated by British) prtljaga prevzema in naslednji dan dela ponovno celotni check-in?

0     0

popi

Gost

Irska ni v šengenu.

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40