Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

alitalia - free bag is not included

Dodan: 10.10.17 @08:12:25

alitalia

Gost

Zdravo, vprašanje:

Ko sem gledal karte prek Alitalie je bila v "economy light" vkjučena ročna prtljaga 8kg (je bilo prav narisano oz napisano). Karte prek drugih ponudnikov, kot so Mytrip.com, so cca 3 evre ceneješ, piše pa za isti oz identitčen let, da "free bag is not included". Pa me zdaj zanima...a to pomeni, da niti ta 8kg ročna ni vključena? Berem na Mytrip.com spletni strani in piše, da "the hand lagguage is always included in the tickets regardless the check-in baggage allowance." In zdaj ne vem, kaj to pomeni, a to pomeni, da pač ta "free bag is not included" pomeni, da pač v ceni ni check-in prtljage, kar me ne moti? Glede na to, da na svoji spletni strani pišejo, da je ročna vedno všteta v ceno karte?

Hvala za mnenje.

Igor

0     0

frčoplan

Gost

Za 3€ se ti da jebat in karto kupovat preko posrednikv in s tem tvegaš, da bo šlo kaj narobe. Jst ne bi tvegal in bi vzel karto direktno pri prevozniku. Ne pozabi na to, da imajo agencije še fee na MC.

0     0

alitalia

Gost

Pravzaprav sem zdaj bral na njihovi spletni strani, da se free bag nanaša na checked-in, tako da je ročna vključena. Sem že velikokrat kupoval pri posrednikih - Edreams, Tripsta, Budgetair, takrat je bilo vse OK, bomo videli oz držim pesti, da bo tudi tokrat. Hvala za tvoj odgovor. Igor.

0     0

alitalia

Gost

Aja, ne razumem, kaj misliš s fee na MC? Hvala, Igor.

0     0

frčoplan

Gost

fee na MC? Pri agencijah je dostikrat zraven provizija na strošek transakcije in se končna cena dvigne. Sam pri tako mali razliki v ceni kupim karto direktno pri prevozniku.

0     0

alitalia

Gost

Aja, razumem, kaj misliš. Ja, je treba narest mal računice, če se splačajo te zadeve. Hvala, lp Igor

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40