Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

Letalske karte za Australijo

Dodan: 27.08.17 @17:04:35

Green

Gost

Zivjo, zanima me,ce ima.kdo izkusnje z kupovanjem kart za australijo. Kje gledati? Iz katerih letalisc je ponavadi najceneje? Zanima me pa mesec februar. 

0     0

Mm

Gost

700 iz Milana.

0     0

Katarina

Registriran uporabnik

Raziskovalec

Gledat povsod Jaz preiščem po navadi najprej kayak.de, potem pa primerjam cene na skyscannerju, kwiju ipd.

Najbolj se ti splača čakat na kakšno akcijo. Tu na STA dostikrat kaj objavijo, pa še Posvetu in Izletnadlani so tudi specializirani za to

0     0

Petra

Gost

Jaz sem lani plačala 700 za povratno Benetke Melbourne Benetke ravno za februar. Kupila sem jo direkt preko Etihada. Malo spremljal, skyscanner, edreams, STA, itd.

0     0

Tjaša

Gost

Živjo, mi smo šli iz Dunaja do Sydneya za 700 eur povratna novembra. Jaz vedno gledam na momondo spletni strani.

0     0

Popotnik

Gost

Živjo,

mi lahko zaupate s katerim prevoznikom ste leteli in koliko časa je trajal let(i)?

Lp

0     0

Katarina

Registriran uporabnik

Raziskovalec

Mi smo leteli s Qatarjem.

Iz Benetk preko Dohe do Melbourna. Prestop samo 2h! To ti je pomojem najbolj direktna linija. Nazajgrede smo imeli pa karte Melbourne-München, isto čist kratek prestop v Dohi. Zdej, kok je cel let trajal se ne spomnim. Mislim, da je iz Evrope do Dohe nekje 6h, potem pa še okrog 14h do Melbourna.

Aja cena te karte je bla pa 606€

0     0

trident

Registriran uporabnik

Turist

Prav tako lani Qatar.....dokja nenaporen let Zagreb-Sydney, nazaj Brisbane-Benetke nekaj čez 800 Eur...

Po mojem je za Avstralijo (če se gre za potovanje seveda) kar prikladno, da imaš povratek iz drugega kraja ne da zgubljaš čas z potjo nazaj na izhodišče....zato prej kot kupiš karto res premisli, kaj bi si rad ogledal in v kakšni smeri boš potoval....

Da pristavim lonček podajam LP Avstralija+Best trips glej pod Tržnica STA potovanja....

0     0

Trecy-Finanzen-Grupp

Gost

Prilagoditev do 24. novembra

Ali imate projekte obnovitve, ki zahtevajo financiranje?

Ali potrebujete posojilo za obnovo trgovine restavracij.

Financirajte svoje projekte z lahkoto

To vam bo pomagalo!

To bo koristno za vas!

Ta možnost vas lahko zanima!

Ta možnost vas bo zanimala!

.................................................

Pozdravljeni gospod in gospa,

Iščete financiranje, kjer je okrepitev vašega kapitala, kjer je vračljivo posojilo med 5 in 20 let.

Smo mednarodna industrija, specializirana za kredite med posamezniki in zasebnimi investicijskimi projekti. Financira in daje donosne projekte, kot so kmetijstvo, trgovina, transport, MSP, nepremičnine, obrtniki itd.

Naše ponudbe se gibljejo od 25.000 do 10.000.000 €, ki se v določenem časovnem obdobju povrnejo z obrestno mero 3-4% na leto. Z brezplačnim delovanjem 2 leti. Vračljiva do 15 let, če vas zanima naša ponudba, se obrnite na nas za več podrobnosti. Kontaktne informacije: tj30.1969@gmail.com

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40