Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

Ryan air polet Charleroi Zadar 20.7.2017

Dodan: 05.06.17 @13:41:04

Boris Rezo

Gost

Pozdravljeni,

Moja težava je, da sem pri Ryanairu rezerviral karto za polet Charleroi – Zadar ta 20. Julija za hčerko staro 15. Let, Ryanair pa ne dovoli mlajšim od 16 let da letijo sami. Zdaj je Edina variant, da njeno karto povežem z eno odraslo osebo. Drugih obveznosti do nje ne bi imeli, je pa že velikokrat sama letela z drugimi prevozniki. Hvala v naprej,

Boris & Ida

0     0

Dhhdjxmxjcjx

Gost

Pokliči jih in se probi zment.Mogoče naredijo tudi izjemo.

0     0

Boris

Gost

Sem poklical in se ne dajo prepričat, pa tudi karte ne moreš skenslati ker ni v skladu z njihovo polisi. Skratka sem ob 100 EUR, hčerka pa ob polet. Šolnina za drugič.

0     0

dani_79

Registriran uporabnik

Turist

Lol a tole resno? Zamudiš na letalo in potem bi rad še kake privilegije? hahahahaha

0     0

fizbo

Registriran uporabnik

Turist

Razvajenec? Ne razumem zakaj? Zato, ker obtičiš na italjanski avtocesti 5 ur? In zakaj potem zračunat revežu, ki že ima karto 100e za nočni let, če je še plac na letalu? Dobro nek fee ok, recimo v vrednosti karte, ki jo že imaš. ne pa 3x več.

0     0

fizbo

Registriran uporabnik

Turist

pa eno se je ne držat pravil, drugo pa če je to nemogoče izvest. Tako, da prosim če se obnašate malo razumevajoče in odraslo. zgleda sami študetje tu gor.

0     0

Boris

Gost

Ker se ni izšlo, karta je pa kupljena, ponujam karto za Zadar, težava je pa v tem da Ryan Air zaračunava 100 EUR za spremembo potnika. Tako pač je.

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40