Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 07. 04. 2013 @02:53:15
Podrobno o lofotih ?
Žan
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

pozdrav,

Letos se spravljamo do Nordkapa, večino poudarka pa bo na Lofotih. Zanima me kaj je "must see" na Lofotih? Uživamo v naravi, arhitekturi mest, in pogledih da rečeš wauuu.... Radi bi šli tudi na kak dober "izi" treking, nekaj urni sprehodi, nič alpinističnega.

Najbolj me zanima, kakšne so cene trajektov in tunelov na Lofotih? Koliko je vseh tunelov in trajektov? kakor gledam po internetu je ogromno teh otočkov, povezanih s trajekti,.... kam je najbolje iti, kaj si pogledati?

Ostali stroški so mi znani, trajekti do norveške in nazaj so že določeni, cene bencina znane, gremo z avtodomom....nikakor pa nimam kalkulacije za stroške lofotov.

hvala,lp

žan

Dodan: 08. 04. 2013 @21:46:39
Re: Podrobno o lofotih ?
FlwPw
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

Lofote povezujejo brezplačni tuneli in mostovi. Trajekti so le za povezovanje s celino. Čez lofote dejansko pelje le ena glavna cesta, tako da če greš po njej enostavno ne moreš nič zamuditi, lahko pa občasno zaviješ še na kakšno stransko za popestritev vtisov. Arihtekture ravno ni, le majhna ribiška mesta katera boš že sit iz celinske Norveške. Lofoti resnično spadajo med najlepše otoke na svetu. Edino muhasto vreme te lahko za..

« prejšnja 1 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
tadej.sarjas@gmail.com Zanimajo me tajski bathi
Najlepša hvala za odgovor, vsaka
Zdravo. Tudi sama se trenutno ukvarjam
haha da tale nagajivi ni
Tako je Jernej in se
Vse je tako, kot ti
Če bi imel čas, z
gapy, upam da si cimprej
Po simbolični ceni prodam zemljevide
A je kdo, ki je
POzdravljeni!   Imam nekaj denarja kateri mi
Ostalo mi je nekaj malega
Ja, če nikogar ne najdem
Zdravo, zanima me če ima kdo
Pozdravljeni. Ponujam delo od doma...potrebujete
jaz se še nisem kokretno
Še to sem pozabila: poleg mednarodnega
Rent-a-car najemi vnaprej preko evropskih
stanje v Sloveniji je takšno
Živio, Lahko parkiraš na P+R te
Ali poznate kake agencije, ki
Sem profesorica angleščine in nemščine
Kaj je to elektronska karta?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

02.04.2011 - 31.12.2015
14.05.2011 - 24.02.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™