Kam te nesejo krila?

Družba za na morje 1. teden v avgustu

Dodan: 01.07.10 @19:35:36

M.

Gost

Živjo,

letos je žal naneslo, da sem ostala brez sopotnikov za na morje/dopust - kjerkoli. Problem je v tem, da sem zaradi službe omejena na 1. teden v avgustu (od 1. do 8.). Če je še kje kdo s podobnim namenom in si želi zabavne ter simpatične družbe, naj javi

1     0

M

Gost

Nisi nič napisala, kam boš šla, stroški?

0     0

MiKi

Registriran uporabnik

M. Javi prosim kak kontakt, pa napiši svoje želje in starost.

Lp.

0     0

s

Gost

mrni ni ustrezal ta termin sem mislila slovenija, hrvaška imam ugodne cene sem dekle in stara 39 let več na 040506100

0     0

M.

Gost

V mislih sem imela hrvaško obalo, lahko pa tudi našo... Iščem nekoga svojih let, t.j. nekje med 22 in 27, žensko.

Glede stroškov pa tko: nočem nekaj preveč zapravit, omejitev pa tut nimam.

Avto mam, tako da za prevoz ni panike.

Zainetresirani pustite kontakt. 

Lp

0     0

M

Gost

Kako to, da iščeš sopotnika, si še samska al kaj.

0     0

M

Gost

Rad bi nekaj napisal pa upam, da ne zamerte.

Ne vem, kako lahko, kar tako na izzi človeku-sopotniku zaupate, da greste skupaj na potovanje, jaz si niti ne predstavljam.

Boljše je, da se dobi kak teden prej v kakšni gostilni in se vse lepo po resnici zmen, spozna...

Jaz, če bi šel bi šel Zahodno. V Italiji še nisem bil zares in bi šel takoj.

l.85

0     0

Bojan

Gost

Jaz sem za 1 teden v avgustu, iščem predvsem žensko družbo, imam tudi vikend na morju, za več informacij  lahko na graecor@gmail.com

0     0

Boco

Registriran uporabnik

sedaj pa še moja slika, upam da se oglasi kdo

0     0

Boco

Registriran uporabnik

odgovarja mi termin, mislil pa sem udarit Budvo v ČG, Zrče ali Vodice v HR.............Bojan

0     0

Able1

Gost

Meni ustreza termin, če hočeš me kontaktiraj na adacx5si@gmail.com pa se kaj več pomeniva.

0     0

luka30

Gost

hey družba

jz grem že naslednji teden.... zanima koga ta trmin?

lep pozdrav vsem

0     0

B.

Gost

M., sam imam namen iti v drugi polovici septembra..ne bo več gneče,vreme je po navadi idealno

če ti ta termin tudi ustreza, sporoči greva na kavo in če najdeva kak kompromis, bo luštno, če pa ne..pa drugič

(sem 26 letnik, družaben, športnik, po doooolgoletni zvezi ponovno samski, zato tudi ne iščem, vendar živiiim) )

Moj mail: namssey@gmail.com

sporoči

0     0

Anchy83

Gost

M. jst tud iščem družbo za dopust, ker mi je isto vse propadl.

V glavnem čas mam od 25. ali 26.7. do max. 10.8.2011. Sem prilagodljiva. M. piši na anchy83@hotmail.com, če še iščeš sopotnico.

lp anja

0     0

študentka

Gost

ojla M, Jst bi šla tut na morje, pa magari ta vikend, če je še kdo drug za? Pišite na agata.petric@gmail.com

0     0

Soncnica 34

Gost

Zadnji moment sem ostala brez družbe za morje od danes 23.08. do 28.08. V mislih imam hrvaško Istro (npr. Umag) oz. se prilagodim. Stara sem 34 let in si želim prijetnega in sproščenega preživljanja dopusta z osebo mojih let od 30-40. Če te mika skok na morje me čimprej kontaktiraj na mail: tims.moni@gmail.com 

0     0

Soncnica34

Registriran uporabnik

Zadnji moment sem ostala brez družbe za morje od danes 23.08. do 28.08. V mislih imam hrvaško Istro (npr. Umag) oz. se prilagodim. Stara sem 34 let in si želim prijetnega in sproščenega preživljanja dopusta z osebo mojih let od 30-40. Če te mika skok na morje me čimprej kontaktiraj na mail: tims.moni@gmail.com 

0     0

biser33

Gost

Letos imam jaz tak problem (s fantom slabo kaže, kolegice imajo otroke, gredo drugam, hočejo same s fantom, nimajo keša...) Iščem kolegico podobne starosti za en teden v Grčiji. Stara sem 33. Javite se. Lp.

0     0

Sašo

Gost

tudi jaz imam namen Grčija, kdaj si imela namen iti?

0     0

timi

Gost

še eden za grčijo-predlagam otok kos. prosim še vaše predloge

0     0

AnnaBelle

Gost

Ojla, tudi jaz bi se lahko pridružila. V Grčiji še nisem bila tako, da sem za katerikoli otok Starost 30. 

0     0

marjan

Registriran uporabnik

haj    bi šlo , se dogovorima po mejlu  sosvolja @gmail.com

0     0

mmorjee

Gost

Iščem žensko sopotnico za morje v septembru. Plan je it čez vikend, torej od petka do nedelje. Glede lokacije sem prilagodljiva. Stara sem 27 let. Če je katera zainteresirana mi naj piše na soncnaplaza@gmail.com.

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Stran 1 od 1

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711

NOVA GORICA
T: 05/ 721 58 20
M: 041 721 511

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40
M: +385 99 488 63 40
F: +385 1 488 63 45

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

Delovni čas:
Od ponedeljka do petka: 8:00-17:00

Najdeš nas v Ljubljani, Novi Gorici in v Zagrebu.

Informacije za plačilo