Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 15. 08. 2006 @22:01:03
potni list-skoraj nujno!!
micka
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0
Ejla! Septembra letim z Ryanairom iz Benetk do Pariza, nato pa od tam do Porta. Zanima me, ali moram imet potni list za potovanje s to letalsko družbo oziroma, za potovanje z letalom. V pogojih piše sicer, da lahko potujemo z osebno izkaznico (EU), v rezervaciji pa, da ni dovoljena samo osebna izkaznica...Kaj torej storiti? S čim potujete po Evropi?HVALA, HVALA!!
Dodan: 15. 08. 2006 @22:58:02
Re: potni list-skoraj nujno!!
a
Gost
VSE ZNOTRAJ EU JE OSEBNA DOVOLJ,EDINOLE CE IMAS ONLINE CHECK IN RABIS PASOS
Dodan: 15. 08. 2006 @23:09:18
A
Gost
ONLINE CHECK IN PRI RYAN AIRU SEVEDA GOVORIM
Dodan: 15. 08. 2006 @23:34:25
matic
Gost

Kam lahko potujem s slovensko osebno izkaznico?

Od 1. maja 2004 je slovenskim državljanom z veljavno osebno izkaznico omogočen vstop in prebivanje do 90 dni v vseh državah članicah Evropske unije in Evropskega gospodarskega prostora (Islandija, Norveška, in Lihtenštajn).

Dodan: 16. 08. 2006 @17:49:33
micka
Gost
hvala! sem pogledala za online check:"Each passenger MUST present a valid EU/EEA issued passport or National ID card at airport security and the departure gate." kako si vidva to razlagata?a rabiš pasoš zarad štemplanja al kaj podobnega?upam, da razumeta, zakaj rabim vedet-pasoša drugače ne bom rabla v bližnji prihodnost...je pa 9000:)...
Dodan: 16. 08. 2006 @20:00:59
b
Gost
potni list ne rabis za 'steplanje' k ti ga samo ce si neevropejcev (omejen cas bivanja, ...)
Dodan: 17. 08. 2006 @01:04:28
matic
Gost

Jao:))) Sej sem ti skopiral tekst ki je zelo jasen:)

Ok : National ID card je po nase 'osebna'

torej : ne rabis passporta

Dodan: 17. 08. 2006 @10:51:40
neža
Gost
živjo. jest mam en podoben problem glede tega in sicer...že pred mesecem sem online (rynair) rezervirala let. karto pri čemer sem navedla št. potnega lista. Zdaj pa se zadeve zakomplicirajo saj sem potni list izgubila, tako da bom dala delat osebno, odpotujem pa čez dober teden dni. Bo kaj komplikacij pri ¨čekinu¨ glede na to, da tja ne bom prišla s potnim listom (kot sem prvotno načrtovala) pač pa z osebno? Kakšne izkušnje glede tega?...hej pa lep pozdrav.
Dodan: 17. 08. 2006 @12:23:20
a
Gost

pozdrav,se enkrat a tu:)

za polete NE potrebujes pasosa-potnega lista,osebna je dovolj

jaz sem vedno v vse drzave EU vstopil z osebno izkaznico

ryanair-gor sem napisal da SAMO pri ONLINE CHECK IN inu rabis pasos,kar pa ocitno ne velja vec,saj tam zdaj pise ali pasos ali osebni dokument

torej je vse jasno/vsaj meni nekako/,osebna izkaznica je dovolj kakorkoli imas check-in

pri zadnjem vnosu je nekdo spraseval,da je dal pasos pri nakupu karte,sam osebno ne vem kej sploh vneses kakrsnekoli stevilke kakrsnegakoli soebenga dokumenta /mozno,da se je spremenilo/,zato ti tudi ne morem vedet povedat,kako in kaj ce bos imela probleme,vsekakor jih poklici na irsko in vprasaj kaj narediti,ko klices imej pri sebi tisto stevilko potrditve leta

vec o teh zadevah ne vem:)

ps.sam potujem 27 iz londona do graza samo z osebno izkaznico,se javim kako bo

Dodan: 17. 08. 2006 @16:51:19
micka
Gost
hvala vsem...!! ja, tam pri vnosu za check in je mene zmedlo, ker piše od pasoša številko...sam ni panike, ker nimam check ina:) neža, za osebno - ne bo malo časa en teden?jst sm jo delala pred enim mesecem in je trajalo 14 dni... sej te nočem prestrašit,pozanimaj se.
Dodan: 17. 08. 2006 @22:58:16
neža
Gost

osebno ali pasoš se da dobit tudi v enem dnevu, s tem da moraš le-tega iskat v Celje ali Novo mesto, kjer se taki dokumenti delajo (v nasprotnem primeru čakaš lahko tudi do 3 tedne). nič, upejmo na najboljše. pa lp.

Dodan: 18. 08. 2006 @10:42:17
A
Gost

NEŽA!

SMEM VPRASAT KJE PRI NAKUPU KARET ZA RYANAIR SI DALA STEVILKO PASOSA?

CE SI JO RES IN SI GA IZGUBILA POTEM POKLIC RYANAIR KOT SEM TI ZE PREDLAGAL IN JIM POVEJ,DA NE BO KAJ NAROBE

OSEBNO PA ITAK BOLJ NUCAS IN SI JO TAKOJ DAJ DELAT

FAJN SE MEJ

« prejšnja 1 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
pozimi se gre smučat no,
Živjo, sem 25 let star
z veseljem
Se opravičujem, narobe sva se
Je kdo za Tanzanijo v
Hvala za pomoč   Družba Adam air
Zdravo ali ima kdo informacijo
aja,za iran posebej se nisem
tud js sem za..dejmo se
Treba je pogledati relativen delež
the best, hvala klapa za
probaj na poceniletalskekarte, ali airasia.com,
ni poceni ker je doplačilo
Se tlele še kaj menite?
Zivjo, sem 25 let star fant
Vizo dobiš sproti, ko greš
pozdravljeni, je kdo že bil na
Obrni se na ta naslov,
Kako poteka rezervacija letalske karte?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

18.06.2011 - 01.03.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
14.05.2011 - 24.02.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™