Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 08. 03. 2007 @12:42:16
Re: delo na ladji!!
nina
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0
edvard na kaki poziciji pa bos delal??
Dodan: 13. 03. 2007 @01:43:57
renii
Gost
noben ne piše o delu na ladji inštruktorja aerobike..ve kdo kaj o tem,če je ze delal..delo,plačilo...
Dodan: 21. 03. 2007 @18:05:19
biba
Gost
mene pa zanima če ve kdo karkoli o delu fotografa na ladji? sm vidla na internetni strani invemorja da je to tud opcija. kake so place pa kako zgleda na sploh. hvala!
Dodan: 21. 03. 2007 @18:20:01
biba
Gost
pa še to: ful vas je reklo da morte zdej našparat keš preden greste delat na ladjo. kaj maš kake stroške enkrat ko si na ladji? a ti ne dajo plače sproti? kolk ste morali našparat? ker js bi šla tja da zaslužim, ne da mal poceni potujem, js rabim zaslužit keš da mi pol čimveč ostane ko pridem nazaj. če tm tolk zapraviš da ti na koncu ne ostane dosti zame ne pride vppoštev.
Dodan: 26. 03. 2007 @13:50:12
STELLA
Gost

Zivjo,

Zelo zanimive informacije tu na Forumu. Tudi jaz sem se odločila, da pošljem prošnjo. Imam pa še eno vprašanje za tiste, ki ste že bili : Od kod se ponavadi izkrcajo ladje, ki jih posreduje Invermore Shipping? Ali si moraš prevozne stroške ( npr. letalsko karto ) za tja in nazaj kriti sam? Ali lahko dejansko izbereš datum kdaj bi šel na ladjo. Npr. vsaj približno (kater mesec bi šel). Jaz in še ena bejba bi šli septembra/oktobra letos. (če bi naju sprejeli seveda) Hvala vsem!!!!!!!!!

Dodan: 26. 03. 2007 @16:00:27
Ana
Gost
Stella, da, datum posreduješ agenciji na podlagi tega od kdaj naprej si na voljo. Glede nakupa letal.karte je različno in odvisno kje boš delala. Za firmo, ki ima duty free shop si let naprej kriješ sam, nazaj ti ga poravnajo oni. Za Steiner-spa centre si moraš let do londona kriti sama,naprej ti krijejo oni. lp
Dodan: 26. 03. 2007 @16:01:56
Ana
Gost
Aja, še to: pristanišča ladij, za katero ti Invermore posreduje delo, so po celem svetu.lp
Dodan: 31. 03. 2007 @23:18:42
Alya
Gost

Je ze res, da je ogromno enih informacij, vendar nic konkretnega..Jaz sem pregledala, pa nisem nikjer nasla tocen mail ali telefonsko, kjer bi lahko kontaktirala agencijo v Kopru...Verjamem, da sem verjetno spregledala, zato lepo prosim, ce mi lahko kdo posreduje kontakt...

Lepa hvala!

Dodan: 10. 04. 2007 @23:42:39
petra
Gost

Lepo pozdravljeni!

Če bi rada šla delati na ladjo imava iste interese,ker trenutno nimam nikogar,ki bi ga to delo veselilo ali ne znajo angleškega jezika,te prosim,da se mi javiš na mail in se probava prebiti skupaj,ker je lažje če imaš koga ,ki ga to zanima.

Petra

moj mail:niki2174@hotmail.com

Dodan: 11. 04. 2007 @12:04:14
Barbara
Gost

Živjo!

A se vama lahko pridružim?

Jst u bistvu že nekaj kontaktiram z invermoreshipping, pa me zanima, če bi ve šle tudi preko te agencije?

Lp

Dodan: 16. 04. 2007 @01:25:14
renni
Gost
ve mogoce kdo kdaj so ti intervjuji al kdaj mores to it v koper?termin....?da se ne vozis brezveze tja.
Dodan: 16. 04. 2007 @09:30:54
anja
Gost
eden je mislim da 24.4, naslednji pa 26.06
Dodan: 16. 04. 2007 @21:10:31
Kiro
Gost
Petra pisal sm ti po meil za delo na ladji pa se nisi oglasila, a si seza delo na ladji al si odpovedala?mene to mika in jst bom sel.zdej ae pogovarjam z eno agencijo in mislimda mi bo ratalo.
Dodan: 16. 04. 2007 @21:22:54
roki
Gost
ja jst bi tud sel preko te agencije ,sam je problemcek ker anglescina slabo obvladam. lep pozdrav
Dodan: 16. 04. 2007 @22:05:16
roki
Gost
a ste se vi oglasila
Dodan: 16. 04. 2007 @22:17:40
roki
Gost
a sm vam pisal?
Dodan: 18. 04. 2007 @19:52:57
bobii
Gost
ziv. mene pa zanima kak je z Internet Cafe Co-Ordinator sluzbo.. Namrec mam nareto 5 stopnjo, rac. tehnik, in me zanima ce ti to da kake prednosti.. aja prosil bi se ce bi lahko kdo pustil e-mail ko je ze bil na ladji, da bi mu malo "zagnjavil" ?? :) LP
Dodan: 18. 04. 2007 @20:01:48
bobii
Gost
aja pa zanima me se do kdaj so naslednje prijave ??? lp
Dodan: 24. 04. 2007 @09:59:17
Anja
Gost

Tudi jaz sem zainteresirana za delo na ladji. Mislim, da je lahko super izkušnja, če jo gledaš iz pozitivne strani. Zato tisti, ki vas vleče na ladjo pojdite, ker verjetno rabite podporo, tako kot jaz! Vsi ki se zanimate si lahko izmenjamo informacije na moj e-mail anchys@gmail.com

Lep pozdravček!

Anja

Dodan: 24. 04. 2007 @11:13:00
Anja
Gost

aaaaannnnnnaaaaaa bi te lahko prosila za tvoj e-mail?

Hvala, pa lp!

Dodan: 08. 05. 2007 @22:19:17
edvard
Gost
Oi jst sm trenutno na ladiji in mi je super ce ma do kako vprasanje nej mi pise na edcaus@yahoo.com
Dodan: 20. 05. 2007 @16:26:37
nella
Gost

ali gre še kdo na razgovor v Koper 2.6.?

Dodan: 20. 05. 2007 @21:15:32
tamara
Gost

drugače pa se bo zdaj odprla, mislim da se je že agencija v račah pri mariboru z ponudbami na ladjah itd. mislim, da bodo imeli tudi nekja glede dela gor itd. drugača pa je moja teta delala v portoriku, devet let, kot šef restavracije in si danes lahko malo več privošči. Če pa delaš kot navadni delavec, pa se po mojem ne splača, ker moreš delat kot živina za tisti drobiž.

lp

Dodan: 21. 05. 2007 @11:49:35
Luna
Gost
ja jst grem:)
Dodan: 22. 05. 2007 @00:26:18
nella
Gost

iz kje pa si ? mogoče bi lahko šle skupaj?

lahko mi pišeš na jelchy.s@gmail.com

Dodan: 27. 05. 2007 @15:55:55
invermore shipping
Gost
Pozdravljeni, Ameriška Družba Steiner Transocean Ltd (www.str.co.uk) zaposljuje maserje / maserke za delo na luksuznih potniških ladjah po Evropi in Ameriki. Bi se radi pridružili - pa nimate ustrezne izobrazbe / diplome / certifikata ? Pokličite za informacije : 051 - 843 938 - Iztok Jurada
Dodan: 27. 05. 2007 @15:57:38
invermore shipping
Gost
Dear Applicant, please be informed that American Company : STARBOARD CRUISE SERVICES Web : www.starboardcruise.com are looking for : Positions : SHOP ASSISTANTS (Duty Free Shops on-board Cruise Lines) ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: We are organizing an "info meeting" on June 02, 2007 - at 10.00 am Hotel Koper - Pristaniška ulica 03, 6000 Koper - Slovenia. :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: If you are interested - please be so kind and call : 05 / 626 15 10 (Mr Iztok Jurada) - to book. WHAT DO YOU NEED TO BRING WITH YOU ? - picture - filled attached application form
Dodan: 28. 05. 2007 @00:23:40
raf
Gost

oj. mene pa zanima kako je kaj z anglescino. imam namrec problem da je ne obvladam najbolje. osnovno ali pa mogoc kaj vec. bi to ynalo bit velik problem ker imam pa veliko yeljo da bi sel delat na ladjo, sam me je malo strah mojega znanja anglescine ceprav se kar hitro lahko naucim kaj vec. ce mi lahko kdorkoli odgovori in pove kaj vec mi lahko pise tud na mail. rmolan1@yahoo.com

lep pozdrav vsem skupaj. caw

Dodan: 18. 06. 2007 @21:47:57
Helena / Invermore S
Gost

Lep pozdrav vsem, imam malo časa - pa sem kliknila na forum in zanimivi pogvori, razgovori, ...

Naj vam iz prve roke povem - Agencija Invermore Shipping ne zaračunava za razgovore.

Delo na ladji je pa kot vsako drugo delo - enim je všeč, drugim pa ne.

Trenutno imamo precej odprtih delovnih mest v Duty Free Trgovinah na ladjah.

Če vas zanima - tel : 05 / 626 15 10

Dodan: 21. 06. 2007 @11:34:38
aaaaannnnaaaaa
Gost

No, v mojih časih je bilo treba že za razgovor plačati nekaj malega , nato pa še nakazati na nek tuj račun provizijo (kao za posredovanje) Invermore-u.

Če vas zanima res dobra agencija, ki definitivno ne zaračunava nobenega comission, najdite na net-u connect. v bistvu gre za nemško agencijo, punce so še vsem našle primerne službe, intervjuji so včasih lahko tudi telefonski, provizije pa ni nobene.

Ne me narobe razumet, tudi pri Invermore so zelo ustrežljivi in kakovost njihovih storitev je dobra, ampak včasih je dobro imeti več alternativ, kajne?

lp

OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
divje bomo seksali - grupnega
mene pa zanima ce ima
hvala za linke, tudi sam
Zivjo, kupim rabljen LP Danska.
Dodatni opis: V 3-sobnem stanovanju
hvala za info.kaj razgovor bo
http://www.budgetair.ie/ http://www.skyscanner.net/ http://www.momondo.com/   Tle maš linke pa si
jaa,, itak da bi šla
davke (od dohodnine) v sloveniji
Pozdravljeni!   Iščem najugodnejšo letlasko karto iz
V Avstraliji je skoraj nemogoče
Tomi, bi pa moral kaj
OMG, ti se ne usajaj
ponco   v au bos tezko dobil
Oj http://nahrbtnik.blogspot.com/2013/06/gremo-na-kubo.html http://www.mphoto.si/popotovanja/cuba-2012-2/ Lp
Kuba je blizu Amerike.
50.000 za indijo ni malo.
Za info... Flyawaybylla@gmail.com
Danes smo se vrnili iz
mene iteresira Španija,a okviren plan
Drugace pa seveda naokol potovat
Misljeno je eno in drugo
Kako poteka rezervacija letalske karte?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

02.04.2011 - 31.12.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
14.05.2011 - 24.02.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™