Kam te nesejo krila?

delo na ladji!!

Dodan: 06.05.06 @10:39:08

Millagros

Gost

mene pa zanima kake so omejitve, kolko mesecev je minimum?
0     0

nina

Gost

8 mesecev za delo v recepciji, kot maser...razen če greš na italijansko ladjo costa maš 5 mesecev minimum. za delo v trgovini mislim da je 6 mesecev minimum.
0     0

ishi

Gost

pozdrav vsem,...rada bi vprašala,..kako je s tem,..ali za delo na ladji npr. v free shopu moraš biti nujno suh,...za delo tam? namreč sem slišala,da če nisi maneken,nimaš ŠANS!!!!! je to res? hvala za odgovor!!!!1
0     0

nina

Gost

baje za trgovino ni panike glede videza, ni treba bit MANEKEN:) za delo v spa centrih pa malo bol gledajo UREJENOST, posebej za receptorke.
0     0

aaaaaannnnnaaaaaa

Gost

No, v bistvu moraš bit urejen v vseh oddelkih... punce lase spete, nič kričečega, minimalen nakit, itd. Ampak daleč od manekenov he he Je pa res, da za receptorke zbirajo punce (včasih tudi fante), ki lahko predstavljajo 'obraz spa-ja' - kar pomeni, da predstavljaš tako fitness, kot frizerstvo, kot nail technicians, pa tudi beauticians... Ker vas bodo gostje zmeraj vprašali, če ste tudi ve preizkusile te tretmane, ki jih promovirate... tako da le poskrbite, da boste tudi same s svojim izgledom 'reklama' spa-ju (ja, vem, sliši se površinsko, ampak deluje!!!)...
0     0

Jst

Gost

Eno vprašanje, mogoče za nekatere butasto za nekatere ne.In sicer: Glede na to da gre delat na ladjo imaš pa partnerja, je možno da veza zdrži ali je najbolje če prekineta? Ali ima kdo take izkušnje?
0     0

kilo

Gost

lep pozdrav vsem! Mene pa zanima delo kuharja? Kdorkoli ve kaj o tem, bi mu bil zelo hvaležen za kakršno koli informacijo, kakšna je plača, kakšni so pogoji itd... hvala za odgovor
0     0

sara

Gost

Hello, imam vprašanje za Aaaannnooo oziroma vse, ki ste že dali skozi predstavitveni intervju....Zanima me kakšna približno je, oziroma naj bi bila raven znanja Angleščine če se želiš prijaviti za delo na ladji?Predvsem me zanima na začetku, ko pišeš prijavo ter ko imaš intervju...ste zelo obvladali ali tolerirajo tudi če se malo loviš? Hvala za odgovore, pozdravcek
0     0

renii

Gost

mene pa zanimakaksen tecaj rabis za delo inštruktorka aerobike...kaksno je delo,placa in prosti dnevi...kdo ve kaj o tem....hvala
0     0

Ana

Gost

Kontaktiraj Invermore-ti bodo dali vse nadaljnje informacije-ena agencija v sodelovanju organizira tečaje za inštruktorja aerobike. lp
0     0

Lela

Gost

jst pa folk jutri ponoci letim za atene in bom na ladji 9 mescev .. juhu .. free shop je zakon !!!!!
0     0

david

Gost

Oj a gre kdo v torek na intervju v koper za invenmore?

0     0

Viki

Gost

Ojla, jaz grem v torek na razgovor v Koper. Komaj že čakam.

Za kakšno delo si se pa prijavil?

0     0

matyazh

Gost

mene tud ful zanima delo na ladji...a mi lahko kdo k je že biu gor in vsi tisti ki vas to zanima pišete na mail: matyazh@gmail.com lp
0     0

edvard

Gost

ej folk jst pa odhajam v petek 9.3. na florido za 6mescev upam da nebo dobr ampak odlično :-). se vm javim k pridem nazaj in vam povem kej več o tem. papa
0     0

nina

Gost

edvard na kaki poziciji pa bos delal??
0     0

renii

Gost

noben ne piše o delu na ladji inštruktorja aerobike..ve kdo kaj o tem,če je ze delal..delo,plačilo...
0     0

biba

Gost

mene pa zanima če ve kdo karkoli o delu fotografa na ladji? sm vidla na internetni strani invemorja da je to tud opcija. kake so place pa kako zgleda na sploh. hvala!
0     0

biba

Gost

pa še to: ful vas je reklo da morte zdej našparat keš preden greste delat na ladjo. kaj maš kake stroške enkrat ko si na ladji? a ti ne dajo plače sproti? kolk ste morali našparat? ker js bi šla tja da zaslužim, ne da mal poceni potujem, js rabim zaslužit keš da mi pol čimveč ostane ko pridem nazaj. če tm tolk zapraviš da ti na koncu ne ostane dosti zame ne pride vppoštev.
0     0

STELLA

Gost

Zivjo,

Zelo zanimive informacije tu na Forumu. Tudi jaz sem se odločila, da pošljem prošnjo. Imam pa še eno vprašanje za tiste, ki ste že bili : Od kod se ponavadi izkrcajo ladje, ki jih posreduje Invermore Shipping? Ali si moraš prevozne stroške ( npr. letalsko karto ) za tja in nazaj kriti sam? Ali lahko dejansko izbereš datum kdaj bi šel na ladjo. Npr. vsaj približno (kater mesec bi šel). Jaz in še ena bejba bi šli septembra/oktobra letos. (če bi naju sprejeli seveda) Hvala vsem!!!!!!!!!

0     0

Ana

Gost

Stella, da, datum posreduješ agenciji na podlagi tega od kdaj naprej si na voljo. Glede nakupa letal.karte je različno in odvisno kje boš delala. Za firmo, ki ima duty free shop si let naprej kriješ sam, nazaj ti ga poravnajo oni. Za Steiner-spa centre si moraš let do londona kriti sama,naprej ti krijejo oni. lp
0     0

Ana

Gost

Aja, še to: pristanišča ladij, za katero ti Invermore posreduje delo, so po celem svetu.lp
0     0

Alya

Gost

Je ze res, da je ogromno enih informacij, vendar nic konkretnega..Jaz sem pregledala, pa nisem nikjer nasla tocen mail ali telefonsko, kjer bi lahko kontaktirala agencijo v Kopru...Verjamem, da sem verjetno spregledala, zato lepo prosim, ce mi lahko kdo posreduje kontakt...

Lepa hvala!

0     0

petra

Gost

Lepo pozdravljeni!

Če bi rada šla delati na ladjo imava iste interese,ker trenutno nimam nikogar,ki bi ga to delo veselilo ali ne znajo angleškega jezika,te prosim,da se mi javiš na mail in se probava prebiti skupaj,ker je lažje če imaš koga ,ki ga to zanima.

Petra

moj mail:niki2174@hotmail.com

0     0

Barbara

Gost

Živjo!

A se vama lahko pridružim?

Jst u bistvu že nekaj kontaktiram z invermoreshipping, pa me zanima, če bi ve šle tudi preko te agencije?

Lp

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Stran 10 od 35

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

NOVA GORICA
T: 05/ 721 58 20